את הכשלונות, האיחורים, הפספוסים של אנשים עם הפרעת קשב קל לזהות. גם את המצליחנים שמתגאים שהצליחו למרות הADHD – כולם מכירים. אך כמה באמת יודעים מה קורה מאחורי הקלעים? מי באמת רואה את הטלטלות, הפחדים, התקוות וההתנפצויות אל מול סלעי החיים?

באנו כאן לתת הצצה אל העולם הרגשי העלום והאלים לעיתים של בעלי הפרעת קשב והתנהגות, בגילאים שונים – מילדות עד 120. קשוב לי שתדע

אני רוצה לשלוח לך עותק מודפס במתנה

מתוך אלף העותקים הבודדים שהדפסתי מהספר הזה, יש עותק אחד מיוחד בשבילך - במתנה. לאן תרצה שאשלח אותו? הספר עליי, שלם דמי משלוח בלבד

למה אני מציעה לך את הספר במתנה?

הדפסתי 1000 עותקים ואני רוצה לשלוח לך אחד במתנה. כי חשוב לי שתדע – שלהיות בעל הפרעת קשב זה לא רק ענין של למידה, ולא רק הסתגלות למסגרת או לעבודה, ולא רק תקשורת שעולה על שרטון וחוסר הבנה. זה כל זה והרבה מעבר לזה. יש לי חזון – להאיר את הדרך ולשתף את מה שאני ורבים וטובים ממני יודעים – יש דרך לחיות בטוב ולהשיג יותר מהחיים עם ADHD. ואתם לא לבד בסיפור הזה.

כדי שזה יקרה, אנחנו צריכים להכיר אחד את השני, לא רק מהפן הטכני של הדברים, אלא מהחוויה הפנימית. להבין את דרך החשיבה של בעל ההפרעה. להכיר, להוקיר ולהתחבר באמת ובתמים. 

למי הספר הזה מתאים?

אני לא מבין איך חיים בלי כל הרעש וההמולה בפנים בצורה עקבית ובהתמדה שבאה בהזמנה אישית . שיתפתי כי אתה חשוב לי.

מתוך אלף העותקים הבודדים שהדפסתי מהספר הזה, יש עותק אחד מיוחד בשבילך - במתנה.
לאן תרצה שאשלח אותו? הספר עליי, שלם דמי משלוח בלבד